Aréna Přerov

Aréna Přerov (Meo Aréna) je hokejový stadion v Přerově, kde své domácí zápasy hraje prvoligový klub HC ZUBR Přerov a inlinehokejový klub IHC Night Birds Přerov.

Meo Aréna se začala stavět na jaře roku 1969. Slavnostní otevření proběhlo 25. 11. 1971. V roce 1999 proběhla rekonstrukce ledu a strojovny. 20. května 2009 se zahájila rekonstrukce stadionu, která byla dokončena v září 2009. Rekonstrukce zahrnovala rekonstrukci hlediště, zúžení ledové plochy, výměnu mantinelů, nový bar s restaurací, světelnou tabuli a rolbovnu. Stadion má kapacitu pro 3000 lidí z toho 1951 míst k sezení. Na mistrovství světa žen do 18 let se zde přišlo podívat rekordních 3 000 lidí. V inlinehokeji se zde v posledních letech konají finalové turnaje mládeže.