Formát turnaje

MASTERS WORLD CUP 2018 se uskuteční od 14.5-19.5.2018 na zimním stadióně v Přerově a Novém Jičíně. V kategorií Masters bude celkem třináct reprezentací, v kategorií Veterans budou soutěžit deset reprezentací.

Hrací doba 2x20minut.

Kategorie Masters je rozdělená do tří skupin. Skupina A bude pětičlenná, Skupiny B a C budou čtyřčlenné. Ve skupině se utkají reprezentace systémem každý s každým. Poté následuje play-off.

Kategorie Veterans je rozdělená do dvou skupin. Obě skupiny jsou pětičlenné. Ve skupině se rovněž reprezentace utkají systémem každý s každým. Následovat pak bude play-off.