Klub web.cz  – profesionální internetové stránky pro váš sportovní klub Ceník a objednávka na klubweb.cz | Provozuje eSports.cz, s.r.o.

Slováci udolali Američany a slaví postup do finále!

18.05.2018 | Michal Hladký

Nový Jičín - Slováci díky fantastickému představení v prvním poločase postoupili do finále tohoto turnaje. Je sice pravdou, že výkon rozhodně nebyl ve všech pasážích dokonalý, avšak na to se historie neptá.

V prvním poločase jasně dominovali Slováci, kterým se podařilo zásluhou branek Petera Foltýna, Petera Kotlárika a Stanislava Jelínka dostat do čtyřbrankového vedení, které si již do konce této části udrželi.

Do další dvacetiminutovky nastoupili Američané jako vyměnění. Po třech slepených brankách, které měli  na svědomí Robert Clouston a Matthew Koleski, jenž skóroval rovnou ve dvou případech.

Jenže Slováci si nenechali tento slušně rozjetý zápas utéct, což potvrdil dvěma slepenými brankami v závěru utkání Peter Kotlárik, který tímto způsobem zkompletoval hattrick.

Slovensko - USA 6:3 (4:0)

Branky a nahrávky: 11. Foltýn (Štábel), 18. Kotlárik (Lezo), 19. Jelínek (Lezo), 20. Chatrnúch (Kotlárik), 39. Kotlárik (Jelínek), 40. Kotlárik - 33. Clouston (Vicklerman), 34. Koleski (Lalonde), 36. Koleski. Rozhodčí: Ptáček, Moine. Vyloučení: 0:1 Využití: 0:0 V oslabení: 0:0